1. Anasayfa
  2. Kurumsal

Kurumsal

Vizyon Klima, split ve vrf tipi klima sistemleri, altyapı proje geliştirme, altyapı tesisatı ve montaj, nem alma cihazları ve klima santralleri konusunda uzman personelimiz ile 2003 yılında İstanbul’da faaliyete başlamış olup günümüzde de hizmet vermeye devam etmekteyiz. 

İş modelimizde altyapı tesisatı, projelendirme, ürün satış ve montajı gibi aşamaları da içeren taahhüt faaliyetinde önemli bir deneyime sahibiz. Firmamız yurtiçindeki başarılı projelerle sektörde bir ilki başarmış ve Türkiye’nin lider firmalarından biri haline gelmiş bulunmaktayız.

Talep  ettiğiniz  ürünler de özel proje fiyatları alarak, sizlere uygun teklifler sunuyoruz. Ürün satış ve montaj işlemimiz tek kanal üzerinden yürütülerek daha hızlı, verimli ve dinamik bir hizmet akışı sağlanmaktadır.

Projeniz için uygun ürün seçimi, daireler için uygun  alt yapı  planlaması, montaj sonrası  müşteri  ürün memnuniyeti çok önemlidir bizler bu önemin  farkında olan  ve  kısa süre  içinde birçok  projede hizmet veren gelişen ve de Ulasal alanda daha da gelişmeyi hedefleyen  bir firmayız.

Vizyon Klima, alt yapı  tesisatında  kullanmış olduğu malzemeler TSE standartlarına uygun, yapmış olduğu işçilikler kalite standartları çerçevesin de olup, amacımız doğru  iş doğru zaman ve müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

Kapat

Popup Banner